אודות החברה

טרה הנדסה ובניה הוקמה בשנת 2010 על פי ערכי מייסדיה תוך דבקות בעקרונות ובערכי המוסר והאתיקה ובראשם יושרה, נאמנות ומיקוד בלקוח וצרכיו.

מאז ועד היום מובילה החברה בהצלחה מרובה פרויקטי בניה וגמר עבור חברות בינלאומיות וישראליות בתחומים שונים ומתמחה בתחום המשרדים לחברות בשיתוף פעולה עם אדריכלים מהשורה הראשונה.

שותפינו העסקיים נבחרים בקפידה ופועלים על פי אמות המידה שהגדרנו: עמידה ביעדי הביצוע, הקפדה על בטיחות, לוחות זמנים ותקשורת רציפה עם הלקוח והשותפים לפרויקט.

ששון עוזר

בעל נסיון עשיר של למעלה מ 25 שנים בניהול והובלת פרויקטי בניה ושיפוץ גדולים ומגוונים בחברות מובילות במשק תוך התמודדות עם אתגרים מורכבים ופתרונם בהצלחה מרובה. ששון, ממייסדי החברה, מכהן כמנכ"ל משותף.

רם שורק

ממייסדי חברת טרה הנדסה ובניה, מכהן כמנכ"ל משותף. רם בעל ניסיון עשיר בהובלה וניהול פרויקטים מורכבים ומגוונים במשק, החל משלב תיאום התכנון, גיבוש התכניות הסופיות, הוצאת ההיתרים, הכנת מכרזים, ניהול ופיקוח בשטח החל משלב הביסוס דרך עבודות השלד, פיתוח וגמר וכלה במסירה ואכלוס. בעל תואר בהנדסה אזרחית Bsc מהטכניון.

בין לקוחותנו

שלושה מימדים לפרויקטים מוצלחים

מחויבים למצוינות

כל הפרויקטים שאנו מבצעים מאופיינים במחויבות ללקוח ולמצוינות בכל היבט; החל משלב ההיכרות הראשונית, דרך העבודה בשטח ועד למסירת הפרויקט במועד ולשביעות רצונו המלאה של המזמין.

עומדים במילה

לתפיסתנו, הקפדה על שירות מצוין מהווה מפתח לפרויקט מוצלח, לכן אנו מנהלים דיאלוג שוטף עם הלקוח והשותפים המקצועיים, עובדים בשקיפות ובשיתוף פעולה ומקפידים על הגשמת כל הבטחה.

מהירים וגמישים

שיטת העבודה שלנו מציעה גמישות וניסיון ניהולי. מצד אחד, הניסיון מוכיח שאנו מבצעים פרויקטים בכל רמת מורכבות. מצד שני, אנו מתנהלים בגמישות על מנת להעניק מענה מהיר לכל משימה, לעמוד בלוחות זמנים דוחקים, להציע פתרונות יצירתיים בצמתי החלטה ולשמור מקרוב על איכות העבודה.